Dodany: 2013-12-27 10:03:13

 

Skuteczność wybielaniaW ostatnim czasie panuje w Polsce i na całym świecie moda na piękny, biały uśmiech. Prawdopodobnie wzięło się to z naśladowania gwiazd telewizyjnych oraz kinowych i każdy chce mieć taki uśmiech, jak słynni ludzie.

 

Ta moda nie zmienia się od co najmniej kilku lat. Jeśli więc decydujemy się na zabieg w wybielanie zębów kraków, powinniśmy dowiedzieć się jak najwięcej na temat tego, co nas tam czeka. Na przykład tego, jak białe są zęby po wybielaniu.

Generalnie w wybielanie zębów kraków wychodzi się z założenia, że zęby po zabiegu powinny być jak najbardziej białe. Niestety, nie wygląda to raczej zbyt naturalnie. Najgorsze są pierwsze trzy dni po zabiegu w wybielanie zębów kraków. Wtedy właśnie nasz uśmiech jest najbardziej biały i najbardziej nienaturalny. Najlepiej nie wychodzi wtedy z domu, ponieważ możemy narazić się na spojrzenia i uwagi. Z czasem zęby stają się nieco ciemniejsze. Należy też pamiętać, że wybielanie nie pomaga na zawsze, a jedynie maksymalnie na kilkanaście miesięcy, po czym zabieg należy powtórzyć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skuteczność wybielania
Nick: