Dodany: 2013-12-27 10:52:59

 

Przeciwwskazania do wybielania zębówWiększości z nas wydaje się, że problem z wybielaniem zębów może leżeć właściwie jedynie w cenie tego zabiegu. Wiadomo przecież, że wybielanie zębów kraków jest drogie, a do tego nie daje stałego efektu i wizyty należy powtarzać. Mówi się również głośno o tym, że wybielanie zębów kraków nie boli i nie szkodzi zębom. Nie oznacza to jednak, że nie ma żadnych medycznych przeciwskazań, do wykonania tego zabiegu.

 

Przede wszystkim należy unikać wybielanie zębów kraków w sytuacji, kiedy mamy bardzo wrażliwe zęby i cierpimy na ubytki w szkliwie. Mimo wszystko, zabieg wpływa dość mocno na stan naszego szkliwa i je osłabia. Jeśli mamy już z tym problemy, nie powinniśmy pogarszać sytuacji stosując takie zabiegi, jak wybielanie zębów kraków.

Do innych przeciwskazań w skorzystaniu z wybielania jest oczywiście ciąża. Wtedy należy unikać kontaktu z wszelkiego rodzaju silnymi substancjami, które mogłyby być trujące dla dziecka. Poza tym, nie ma zbyt wielu przeciwskazań do zabiegu wybielania. Jest on dość bezpieczny i nie uszkadza zębów i w niewielkim stopniu wpływa na stan szkliwa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przeciwwskazania do wybielania zębów
Nick: