Dodany: 2018-07-16 12:10:27
 

Plan leczenia

Ilekroć pacjent przychodzi do stomatologa z problemem ubytków w uzębieniu, to specjalista stara się ułożyć jak najlepszy plan leczenia. Nie zawsze jest on szybki i od razu widać niesamowite efekty czy diametralną zmianę.

Czasami trzeba poczekać kilka miesięcy, a nawet rok. Implanty Olsztyn są bardzo skuteczne, ale ich wstawianie również nie trwa pięciu minut o czym należy pamiętać. Jest to dość poważny zabieg, po którym należy bezwzględnie stosować się do zaleceń stomatologa, aby nie zaprzepaścić osiągniętego efektu leczenia. Mówimy tu nie tylko o prawidłowej higienie jamy ustnej, ale również o jedzeniu przez jakiś czas pokarmu w postaci płynnej bądź półpłynnej, tak jak jest w przypadku zakładania aparatu ortodontycznego.

Z pewnością przed wstawieniem implanty Olsztyn dentysta przedstawi wszystkie wady i zalety takiego rozwiązania, poinformuje nas o przeciwwskazań i poinstruuje jak postępować po założeniu tytanowej śruby. Cały proces dzieli się na kilka mniejszych etapów i każdy z nich jest tak samo ważny, aby leczenie się powiodło. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Plan leczenia
Nick: