Dodany: 2013-12-27 10:11:25
 

Trwałość zabiegu wybielaniaWybielanie zębów to bardzo popularny ostatnio temat. Coraz więcej osób chce wyglądać tak, jak gwiazdy z telewizji i decyduje się na zabieg u wybielanie zębów kraków. Nie jest to może najtańszy sposób na poprawienie swojego wyglądu, ale na pewno jest bardzo efektowny i poprawia naszą pewność siebie. Jednak bardzo ważne pytanie dotyczy tego, jak długo utrzymuje się kolor zębów po wybielaniu?

 

Wiele osób, które chcą skorzystać z pomocy wybielanie zębów kraków myśli, ze efekt wybielania jest stały i po jednej serii zabiegów, już na zawsze będziemy mieli piękny, biały uśmiech. Jednak prawda jest taka, że korzystając z pomocy wybielanie zębów kraków musimy pamiętać, że efekt będzie utrzymywał się najwyżej kilkanaście miesięcy. w tym czasie, nasze zęby zaczną na nowo pokrywać się osadem z kawy, herbaty i jedzenia, które codziennie spożywamy.

 

Dlatego też nie ma możliwości, żeby efekt utrzymał się dłużej. Oczywiście, jeśli dbamy o dietę w odpowiedni sposób, mamy szansę na przedłużenie trwania tego efektu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trwałość zabiegu wybielania
Nick: